Publikované: 27. marec 2016 - 9:54
Tento rok sa študenti 5. ročníka obliekli do modrej farby, namiesto balených nealkoholických nápojov si do školy priniesli vodu a na hodinách biológie si od učiteľky Móniky Bartal mohli vypočuť veľa zaujímavých informácií o vode, jej dôležitosti, použití, znečistení a plytvaní pitnou vodou.
Toto ste už čítali?
Župa ocení najinovatívnejších učiteľov: Viac ako 7-tisíc študentov stredných škôl už hlasovalo
Nové ocenenie Trnavskej župy pre inovatívnych učiteľov s...
Svoje vedomosti si zmeralo viac ako dvadsať tímov mladých záchranárov
Vo štvrtok dopoludnia zaplnilo Mestské kultúrne stredisko...
