Publikované: 27. marec 2016 - 9:54
Tento rok sa študenti 5. ročníka obliekli do modrej farby, namiesto balených nealkoholických nápojov si do školy priniesli vodu a na hodinách biológie si od učiteľky Móniky Bartal mohli vypočuť veľa zaujímavých informácií o vode, jej dôležitosti, použití, znečistení a plytvaní pitnou vodou.
Toto ste už čítali?
Svoje vedomosti si zmeralo viac ako dvadsať tímov mladých záchranárov
Vo štvrtok dopoludnia zaplnilo Mestské kultúrne stredisko...
Mladá generácia mení veci k lepšiemu: Stredoškoláci si zvolili členov nového Krajského mládežníckeho parlamentu Trnavskej župy
Chuť podieľať sa na verejnom živote, otvorene hovoriť o...
