Primátor mesta, Dr. Hájos Zoltán, Dr. Horváth Zoltán, viceprimátor, Molnár Tímea, vedúca odboru školstva a sociálnych vecí a jej kolegyňa Miklós Alica, spolu s riaditeľom penziónu Pongráczom Kálmánom zablahoželali prítomným dámam.
Pre tety pripravili deti zo základných škôl aj kultúrny program – v jednom vystúpili deti zo ZŠ Ármina Vámbéryho – Pápay Dániel, Cséfalvay Franciska, Dorák Lara Jázmin a Nagy Gréta –, v druhom žiaci ZUŠ. Slávnostný príhovor predniesol primátor mesta.
„Prišli sme pri príležitosti milého sviatku – Medzinárodného dňa žien – pozdraviť a zablahoželať. 8. marec je dňom vyjadrenia úcty ženám, ktoré obohacujú náš život, robia nás šťastnejšími. Ženám, ktoré žijú s nami nesebecky a popri svojej práci vykonávajú aj druhú smenu – výchovu detí, domácnosť a všetky jej ťarchy.
Pekné by bolo naozaj to, keby sme k nim boli vždy pozorní, nielen v tento deň, keby bol každý deň roka vyjadrením úcty k nim. Preto by som sa im dnes chcel poďakovať, popriať zdravie, veľa šťastia a radosti.” – povedal vo svojom prejave primátor.
Napokon primátor Hájos Zoltán a viceprimátor Horváth Zoltán obyvateľkám penziónu podaroval kvety a čokoládu.
Toto ste už čítali?

Zoltán Hájos: „Snažiac sa ísť jeden druhému príkladom vytvárame miesto pre budúci blahobyt našich potomkov”
Slávnostné odovzdávanie verejných ocenení mesta sa konalo...

Zoltán Hájos: „Dunajská Streda vždy bola bohaté na hodnoty, súdržnosť a vnútornú silu komunity, vďaka ktorej mesto prekvitá.”
V rámci Dní svätého Juraja sa 26. apríla v Mestskom...