Back to top

Obchod s ovocím a zeleninou Mariana Takácsa

Publikované: 9. marec 2016 - 9:24
Vlani na jar, v apríli 2015, sa na adrese Malodvornícka cesta č. 911 otvorilo mestské trhovisko. Tu sa nachádza obchod so zeleninou a ovocím Mariana Takácsa, kde je na predaj aj mnoho iného tovaru.

Čerstvú sezónnu zeleninu a ovocie dovážajú trikrát týždenne, pochádza prevažne od miestnych pestovateľov, respektíve pestovateľov z Maďarska.

Špecialitou je na predajnom pulte aj kyslé zaváraniny, domáce konzervované mäso, údeniny (klobása, slanina, šunka), med a sirupy sladené medom. Predovšetkým v zimnom období sú populárne pečené čaje. Výborné potraviny možno „spláchnuť“ s výbornými domácimi i maďarskými vínami, ktoré majú v ponuke

Je tu obrovský výber letničiek, ktoré zaobstarávajú od lokálnych pestovateľov. Zároveň dostaneme u nich aj rezané kvety, môžeme si vybrať z už pripravených kytíc, ale aranžérka kvetov uviaže kyticu aj na objednávku. Ponúkajú aj veľký výber hotových vencov, podľa požiadavky ich pripravia aj na objednávku.

Ku kvetom si môžeme vybrať aj z bohatej ponuky darčekových predmetov.

Zákazník, ktorý má vernostnú kartu, dostane  3 %  zľavu. Čoraz viac ľudí využíva túto výhodu, sú aj takí, ktorí sa pri platení už bez vyzvania preukazujú svojou kartou.

Navyše, každý týždeň potešia svojich zákazníkov novou akciovou ponukou.

Toto ste už čítali?

Cookies