Back to top

Potraviny Robi

Publikované: 22. jún 2016 - 13:18
Populárne potraviny na Korze Bélu Bartóku, Potraviny Robi, už 25 rokov slúžia svojim zákazníkom..

Podľa Róberta Violu, majiteľa rozvíjajúcich sa potravín, obchod začal fungovať v roku 1991 na rozlohe 45 metrov štvorcových.

Spočiatku predávali len zeleninu, potom postupne rozširovali svoj sortiment.

Neskôr sa im podarilo kúpiť aj predajňu, ktorú prebudovali. Spočiatku začali s dvoma zamestnancami, teraz je  ich desať, popri ktorých ešte dvaja konatelia, Róbert Viola a jeho manželka, riadia obchod.

V Potravinách Robi ponúkajú počnúc nárezmi, salámy, ovocie, užší sortiment kozmetiky a drogérie, osviežujúce nápoje až po celú škálu potravín. Snažia sa vyhovieť všemožným požiadavkám zákazníkov, napríklad rozšírili sortiment pekárenských výrobkov – spolupracujú s pekárňou, ktorá im štyrikrát denne dodáva čerstvý tovar.

Podľa možností sa svojimi priateľskými cenami snažia konkurovať aj nadnárodným reťazcom  – aj takto vychádzajú svojim zákazníkom v ústrety.

Kupujúcich čakajú každý deň v týždni – cez  týždeň od 6. do 19. hodiny, kým  v sobotu od 6. do 18. h, a v nedeľu od 7. do 12. hodiny.

Potraviny poskytnú 2 % zľavu dunajskostredským držiteľom vernostnej karty, ktorá sa nevzťahuje na cigarety a akciové výrobky.

Toto ste už čítali?

Tik-Tak

Dunajskostredská spoločnosť Tik-Tak s.r.o. sa opravou...

Cookies