Back to top

Bielizeň Lara – Kvalita, ktorá je na dosah

Publikované: 24. máj 2016 - 9:26
Obchod so spodnou bielizňou Lara oslavuje v tomto roku 10. narodeniny, otvorili ho v júni 2006.

V širokej ponuke nájdete pánsku, dámsku a detskú spodnú bielizeň, pyžamá, nočné košele, župany a ponožky, ale dajú sa tu kúpiť aj kvalitné portugalské bavlnené uteráky a utierky. Snažia sa podporiť domáci trh, predávajú hlavne výrobky Slovenky since 1921, ktorá sa výrazne zaslúžila o ich úspech. K populárnym značkám patrí tiež spodná bielizeň Barones. Je dôležité uviesť, že pre široké spektrum zákazníkov je v ponuke viac výrobkov vo veľkosti 3XL,  dokonca až 5XL.
Pred dvomi rokmi pribrali do sortimentu aj plavky. Ponúkajú dámske modely (celé plavky, bikiny, tankiny) -  tiež do veľkosti 5XL a takisto viac fazón pánskych modelov.
Podľa majiteliek Marty a Anikó Drahošovej, za ich úspechom sa skrýva to, že sa zameriavajú na to najdôležitejšie, na kvalitu. Vracajúci sa zákazníci už dlhé roky potvrdzujú, že investícia do kvalitných výrobkov sa vždy oplatí. Kvalitné tielko si aj po niekoľkých praniach zachová bielu farbu, neroztiahne sa, ani sa nerozpára.
Stabilní zákazníci už vedia, že obchod poskytuje 10 % zľavu držiteľom dunajskostredskej vernostnej karty. Touto cestou pozývajú všetkých, ktorí ich ešte nenavštívili, aby prišli a vybrali si z krásnej letnej ponuky.  Každého návštevníka srdečne očakávajú :)
Milí čitatelia, hrajte s obchodom Lara!
Spomedzi tých čitateľov, ktorým sa páči (Like) a zdieľajú náš článok o obchode s bielizňou, 6. júna vyžrebujeme výhercu nákupnej poukážky v hodnote 20 €, ktorú môže uplatniť v Lare!

 

Toto ste už čítali?

Tik-Tak

Dunajskostredská spoločnosť Tik-Tak s.r.o. sa opravou...

Cookies