Back to top

Od decembra kratšie otváracie hodiny v zbernom dvore spoločnosti Municipal

Publikované: 2. december 2020 - 9:49
Pre tých, ktorí by v dohľadnej dobe chceli na zberný dvor Municipalu umiestniť nejaký odpad, príde vhod informácia, že od decembra do februára budú platiť zmenené otváracie hodiny.
Od decembra kratšie otváracie hodiny v zbernom dvore spoločnosti Municipal

Tento týždeň, až do 3. decembra ešte prebieha plánovaný zber zeleného odpadu, ale aj po ňom, až do jari je možnosť zbavovania sa nepotrebného odpadu.

Obyvateľom Dunajskej Stredy, ktorí tu majú trvalý či prechodný pobyt, na zbernom dvore Municipalu na Bratislavskej ceste poskytujú odber odpadu zdarma. Ak sa potrebujete zbaviť veľkorozmerného odpadu (čalúnený nábytok, matrace, koberce), veľkorozmerného drevného odpadu (dosky, hrady, palety), tvrdých predmetov z umelej hmoty (debny, záhradný nábytok, kanalizačné potrubie), pneumatík, zeleného záhradného odpadu, máte možnosť tak urobiť trikrát do týždňa.

Podľa otváracích hodín platných od decembra do februára odpad, ktorý nemožno umiestniť do kontajnerov, je možné vyviezť na zberný dvor na Bratislavskej ceste v pondelok a štvrtok medzi 12.00-16.00 hodinou, ako aj v sobotu medzi 8.00-14.00 hodinou.

-rovin-

Toto ste už čítali?

Tagy: Municipal
Cookies