Back to top

Od nákupu k výhre – letná hra v MAX-e sa začala

Publikované: 9. júl 2020 - 9:45
Nakúpte v niektorej predajni obchodného centra MAX aspoň za 10 eur a môžete sa stať výhercom niektorej ceny letnej hry!
Od nákupu k výhre – letná hra v MAX-e sa začala

„Obchodné centrum MAX začiatkom júla spustilo ďalšiu hru, ktorá potrvá až do polovice augusta“ - informovala náš portál manažérka obchodného a zábavného centra. Ako sme sa dozvedeli, kto medzi 1. júlom a 16. augustom nakúpi v ktorejkoľvek predajni aspoň v hodnote 10 eur, pokladničný blok zaregistruje na stránke www.zoc-max.sk, na facebookovej stránke centra alebo mailom, bude zaradený do hry plnej zážitkov. Losovanie sa uskutoční 17. augusta o 12.00 hodine.

Čo naozaj môže zaujať pozornosť, to je pestrá paleta výhier. Popri tom, že môžete vyhrať vstupenku na kúpalisko, do centra vodných zážitkov, stať sa majiteľom bicykla, mobilu, môžete sa aj previezť po Baťovom kanáli, alebo sa vzniesť nad okolie v balóne – toto všetko je iba otázkou nákupu, registrácie – a, samozrejme, šťastia.

Hlavnou výhrou je cestovanie teplovzdušným balónom vďaka balony.sk, ktoré môžete aj zvečniť mobilom Galaxy A70 od Dunatel-u!

Ak sa radi bicyklujete, určite by vás potešila druhá cena, dar od Kelly s, bicykel v hodnote 500 eur (podľa vlastného výberu výhercu!). Tretia cena je víkendový wellness pobyt pre dve osoby s polpenziou v zážitkom centre Aquacity Poprad.

Výherca štvrtej ceny tiež môže ísť na víkendový wellness pobyt, do Sárváru, s cestovnou kanceláriou Exit Travel, kým výherca piatej ceny sa môže zúčastniť dvojdňového víkendového odpočinku, spolu so svojím partnerom, v hoteli Holiday Inn v Žiline. Šiestu cenu si skutočne môžete vychutnať v kruhu priateľov, keďže ponúka plavbu po Baťovom kanáli pre osem osôb, resp. vstupenky do Thermalparku v Dunajskej Strede.

Keby to nestačilo, manažérka obchodného centra nám prezradila aj to, že každý týždeň prebieha súťaž na facebookovej stránke MAx-u, tiež je hodné zapojiť sa do nej.  

Nevynechajte túto letnú príležitosť, hrajte s MAX-om!

Mediálnym partnerom hry je náš portál.

Toto ste už čítali?