Back to top

Orange pripravuje ďalšiu vlnu zdražovania. Príde v auguste.

Publikované: 17. júl 2022 - 12:18
Orange oznámil, že od 18. augusta výrazne zvýši ceny všetky svojich fixných a mobilných služieb. Dotkne sa existujúcich aj nových klientov.
Orange pripravuje ďalšiu vlnu zdražovania. Príde v auguste.

Drahší pevný internet

Operátor od augusta upraví cenu pevného internetu. Môžete získať nižšiu cenu, ak budete mať elektronickú faktúru a budete platiť digitálnym spôsobom (v zákazníckej zóne, v aplikácii Môj Orange, na predajnom mieste, platba inkasom a platba bankovým prevodom). Vtedy budete platiť menej o jedno euro mesačne.

Vybrané optické programy budú po novom ponúkať vyššiu rýchlosť. Väčšina balíčkov bude len drahšia, bez výhod.

Všetky TV balíčky drahšie o 1,1 eura

Orange tvrdí, že neustále rastie aj cena televíznych práv a televízneho obsahu vo všeobecnosti. Preto opäť zvýši cenu všetkých programov Orange TV o 1,10 eura mesačne. Zľavu ako pri pevnom internete klient nezíska.

Spoločnosť mení k horšiemu aj podmienky pri balíčku Love, kedy má klient mobilné a pevné služby od Orangeu. Zruší 10-percentnú zľavu z mesačného poplatku za hlasový paušál.

Možný odchod aj počas viazanosti

Keďže Orange po pár mesiacoch opäť zvyšuje cenu, znamená to podstatnú zmenu zmluvných podmienok. Ak klienti so zmenou nesúhlasia, budú môcť odstúpiť od svojej zmluvy napriek zmluvnej viazanosti.

Zdroj: ma7.sk/aktuality.sk

Toto ste už čítali?

Tagy: mobil
Cookies