Nachádzate sa tu

Pohár prípraviek U11: Prvýkrát v organizácii MOL Football Academy!

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, jún 12 - 11:35 | DAC-MLÁDEŽ
Druhý ročník Pohára prípraviek U11 sa bude konať cez víkend v sobotu 15. a nedeľu 16. júna. V minulom roku podujatie usporiadal bratislavský Slovan, v tomto roku preberá štafetu DAC. Zápasy sa odohrajú v MOL Football Academy.
Pohár prípraviek U11: Prvýkrát v organizácii MOL Football Academy!

„S myšlienkou zorganizovať turnaj prípraviek, na ktorom sa stretnú všetky futbalové akadémie zo Slovenska, prišiel pred rokom Slovan Bratislava. Prvý ročník preukázal potrebu pokračovať v nastolenom trende a chopili sme sa iniciatívy. Som presvedčený, že priestory modernej MOL Football Academy v Dunajskej Strede otvárajú novú dimenziu v organizovaní tohto turnaja. Medzi ciele turnaja by som zaradil zatraktívnenie súťaženia medzi družstvami a zlepšenie komunikácie medzi akadémiami v rámci prípraviek na Slovensku. Veríme, že chlapci si odnesú veľa nových zážitkov a priateľstiev. Sme presvedčení, že v spolupráci so SFZ a ÚLK aj týmto podujatím prispejeme k dynamickému napredovaniu slovenského futbalu,” vysvetlil Krisztián Németh, športový riaditeľ mládeže MOL Football Academy.

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Termín turnaja a miesto konania:

Turnaj za účasti 12 družstiev sa uskutoční v termíne 15.-16. júna 2019 v Dunajskej Strede – všetky zápasy sa odohrajú na ihriskách MOL Football Academy s prírodnou trávou (v prípade nepriaznivého počasia sa turnaj odohrá na umelej tráve).

častnené družstvá:

FC DAC 1904 Dunajská Streda, ŠK Slovan Bratislava, MŠK Žilina, AS Trenčín, Spartak Trnava, FC Nitra, FK Senica, MFK Ružomberok, Tatran Prešov, MFK Zemplín Michalovce, FK Poprad, FK Železiarne Podbrezová.

Hrací čas:

Hrací čas je 1 x 25 minút, prestávka medzi zápasmi 5 minúty.

Rozpis zápasov turnaja:

Partneri turnaja:

MOL Football Academy, FK 2007, SFZ, ÚLK.

Zdroj: fcdac.sk