Back to top

Predseda klubu HC DAC Zoltán Horváth obdržal diplom

Publikované: 13. júl 2021 - 12:12
Za úspešnú činnosť pri rozvoji maďarskej hádzanej Maďarský zväz hádzanárov ocenil Zoltána Horvátha, predsedu HC DAC Dunajská Streda, diplomom. Cenu v rámci prípravy maďarskej reprezentácie v hádzanej žien proti Brazílii odovzdal Maďarský zväz hádzanárov tým, ktorí si to zaslúžili, medzi nimi aj predsedovi klubu žlto-modrých.
Predseda klubu HC DAC Zoltán Horváth obdržal diplom

„Človeka napĺňa radosťou, keď ocenia jeho prácu. Som vďačný Maďarskému zväzu hádzanárov za niekoľko rokov trvajúcu podporu pri dopĺňaní kádra HC DAC. Osobitne poteší, keď aj za hranicami sledujú našu činnosť tu, v Dunajskej Strede, vďaka čomu maďarský zväz už po tri roky zaraďuje dopĺňanie kádra HC DAC medzi svoje priority.

Toto ocenenie, samozrejme, maximálne odráža prácu mojich kolegov, niekoľko desaťročí trvajúcu trénerskú činnosť aj v rámci regiónu, ďakujem im za ich obetavú každodennú činnosť, bez nich by sme neboli takí úspešní!

Naďalej sa budeme snažiť, aby sme si svojou odbornou činnosťou zaslúžili do nás vkladanú dôveru, naďalej budeme dbať o to, aby sa čoraz viac hádzanárskych talentov podchytilo a rozvíjalo v žitnoostrovskom regióne“ - uviedol predseda klubu Zoltán Horváth.

hcdac.sk

Toto ste už čítali?

Cookies