Back to top

Prezidentka Zuzana Čaputová na návšteve Trnavskej župy

Publikované: 8. júl 2020 - 12:13
Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová prijala pozvanie župana Jozefa Viskupiča na návštevu Trnavského samosprávneho kraja. Pri tejto príležitosti bude mať pani prezidentka príležitosť oboznámiť sa s reakciou župy na zhoršenie epidemiologickej situácie v dôsledku pandémie ochorenia Covid-19, ako aj s prioritami župy v oblasti rozvoja sociálnej a zdravotnej starostlivosti, ochrany životného prostredia a udržateľnej mobility či kultúry a kultúrno-kreatívneho priemyslu.
Prezidentka Zuzana Čaputová na návšteve Trnavskej župy

„Veľmi ma teší, že v krátkom slede pani prezidentka navštívi našu župu po druhýkrát. Kým májová návšteva sa niesla v duchu poďakovania tým, vďaka ktorým sme zvládli nástup pandémie ochorenia Covid-19, v stredu budeme mať príležitosť hovoriť o našich prioritách v oblasti rozvoja sociálnej a zdravotnej starostlivosti, ochrany životného prostredia či podpory kultúry,“ povedal J. Viskupič.

Trnavský župan privítal pani prezidentku 8. júla 2020 o 9. hod. v Úrade TTSK (fototermín). Od 11:15 hod. spoločne absolvujú prehliadku retrospektívnej výstavy Alexandra Salontaya s názvom Zásielka v župnej Galérii Jána Koniarka v Trnave (fototermín). O 13.30 hod. je plánované vyjadrenie pani prezidentky pre médiá (Hlavná ulica, pri inštalácii nápisu #TRNAVA).

TTSK

Toto ste už čítali?

Cookies