Back to top

Roland Černák zranený, čaká ho desaťdňová pauza

Publikované: 6. apríl 2016 - 7:42
Krátko po polhodine nedeľňajšieho stretnutia nášho B-tímu proti Veľkému Mederu sa Roland Černák nepríjemne zranil, čaká ho približne desaťdňová pauza.

Keď sa v prvom polčase nedeľňajšieho stretnutia III. ligy medzi DAC B a Veľkým Mederom zrazili pri postrannej čiare Roland Černák a hosťujúci Ákos Baksics, nasledoval hrozivý pád nášho mladého útočníka do betónovej obruby hlavnej tribúny vrakúnskeho štadióna. Osemnásťročného talentovaného futbalistu odviezli z ihriska v obrovských bolestiach, následne putoval do nemocnice na röntgenové vyšetrenie. Zlomenina sa našťastie nepotvrdila, ale Černák si najbližších pár dní od futbalu oddýchne.

„Pri náraze nastala kontúzia ľavej ruky a kontúzia ľavej bedrovej kosti. Podľa aktuálneho stavu odhadujem dobu liečenia na 7-10 dní,“ hovorí lekár DAC-u MUDr. Zsolt Fegyveres.

„Miesto pomliaždenia stále bolí. Cítim bolesť v ruke, ale hlavne na nohe. V nedeľu som oka nezažmúril, včera som už našťastie spal ako zabitý. Lekári mi nariadili odpočinok, snažím sa oddychovať a zranené miesta nezaťažovať. Dúfam, že vo štvrtok budem môcť začať vyklusávať,“ dodáva Roland Černák.

Zdroj: fcdac.sk

Toto ste už čítali?

Cookies