Back to top

Super sobota v Thermalparku

Publikované: 2. september 2021 - 14:23
Podľa predpovede budeme mať príjemný, ranojesenný víkend. Strávte sobotné popoludnie v Thermalparku, kde po súťaži v rybolove a varení halászlé, od poludnia čakajú každého, malých aj veľkých, programy zdarma.
Super sobota v Thermalparku

Súťaž v rybolove, resp. vo varení halászlé sa začína už v dopoludňajších hodinách, ale výsledok sa dozviete, resp. ochutnáte až popoludní.

Po otvorení brány o 11. hodine (na breh jazera sa dostanete cez bočnú bránu, oproti vchodu do hotela Legend). Od 13. hodiny bude návštevníkov zabávať ET Band, o 14. hodine príde na rad vyhlásenie dopoludňajších víťazov. Až sa dozvieme, kto navaril najlepšie halászlé a kto vylovil najviac rýb, od 15. hodiny bude hrať kapela Lizi&Marci z Maďarska.

Aby ani deti neprišli o rybolov, medzi 15. a 16. hodinou si najprv vlastnoručne zhotovia rybársky prút, ktorý si zároveň vyskúšajú na jazere Thermalparku.

Medzi tým, počas celého popoludnia,  čakajú hlavne na mladších návštevníkov rôzne remeselnícke zamestnania, či maľovanie na tvár.

Ak by ste radi strávili jedno príjemné sobotné popoludnie, navštívte Thermalpark 4. septembra medzi 11. a 17. hodinou. Nezabudnite, vstup je bezplatný!

Pre navodenie nálady si pozrite v našej obrazovej galérii snímky z vlaňajšej, po prvýkrát organizovanej súťaže.

Toto ste už čítali?

Cookies