Back to top

Tréneri rozvíjali svoje znalosti

Publikované: 6. august 2020 - 10:22
Seishin karate klub nemá na pamäti iba tréning a rozvoj mladých, je pre nich dôležitý aj postup trénerov na vyššiu úroveň, aby potom svoje vedomosti odovzdávali svojim zverencom na čo najvyššej úrovni. Počas uplynulých dvoch víkendov sa tréneri klubu zúčastnili ďalšieho vzdelávania v Maďarsku.
Tréneri rozvíjali svoje znalosti

Najprv zavítali do sesterského klubu v Martfű, ktorý oslavuje svoje 35. výročie. Tréningy viedol 5 danový majster József Stefanovics. Zaoberali sa najmä bojom, ale bol aj kyokushin a cvičenie v rukaviciach. Tábor ukončili Dňom bojovníkov a opaskovými skúškami.

Pri druhej návšteve zavítali do Balatonföldváru, kde stretnutie organizoval „Budai Harcművész Klub“ - s nimi majú dlhoročné dobré vzťahy. Na tomto stretnutí sa v prvom rade zaoberali formálnymi cvičeniami a ich výkladom. Jedným z najzaujímavejších cvičení bol vodný tréning, nezabudnuteľný zážitok – podľa jednomyseľného vyjadrenia účastníkov. Aj toto stretnutie sa končilo opaskovými skúškami. 

Ako nášmu portálu povedal János Markovics, vedúci Seishin karate klubu, oba tábory boli skutočne na úrovni, učitelia klubu mali možnosť získať veľa znalostí. Obom organizátorom sa poďakovali za pozvanie a možnosť rozvoja.

Seishin Karate Klub, -rovin-

Toto ste už čítali?

Cookies