U19: FK Poprad - FC DAC 1904 2:4 (2:1)

Publikované: 17. september 2018 - 16:17
Štyri góly na súperovom ihrisku! Po nevydarenom úvode naša devätnástka jednoznačne dominovala a otočila proti nováčikovi výsledok z 2:0 na 2:4.

FK Poprad - FC DAC 1904 2:4 (2:1)

14. septembra 2018, piatok, 16.00

Góly: 2. Slebodník, 15. Luščík - 25. Oroian, 50. Kelemen, 57. Leginus, 81. Kelemen

Rozhodoval: Marhefka - 100 divákov

DAC U19: Gutič - Dolinský, Malý, Švihel (46. Holík), Mišenko - Oroian (46. Magyar), Nagy, László - Leginus, Kelemen (84. Doktorík), Bari

Hodnotenie trénera

Ladislav Szijjártó: „Do štvrtého zápasu na ihriskách súperov v piatom kole sme nastúpili s jednoznačným cieľom bodovať na východe republiky. Vedeli sme, čo nás čaká, napriek tomu sme po 15. minútach prehrávali 2:0. Chlapci však ani po zlom začiatku nespanikárili a po kontaktnom góle Oroiana sme do druhého polčasu nastúpili s dvoma zmenami v zostave a podarilo sa nám trikrát skórovať (Kelemen 2 a Leginus), čím sme vyhrali zápas 4:2. Hráči napriek úvodnému „skratu“ odohrali výborný zápas a hrali s chuťou až do konca zápasu.“

„Trnavský“ víkend začne zápasom starších dorastencov. Malé derby sa hrá v sobotu od 11.00 h v MOL Akadémii.

Zdroj: fcdac.sk