U19: MFK Zemplín Michalovce - FC DAC 1904 4:0 (3:0)

Publikované: 28. máj 2018 - 17:35
Nedáš, dostaneš trikrát. Keď Kelemen zahodil svoju tutovku, domáci strelili za pár minút tri góly a bolo prakticky po zápase.

MFK Zemplín Michalovce - FC DAC 1904 4:0 (3:0)

27. mája 2018, nedeľa, 11.00

Góly: 35. Begala, 39. Vojtko (11 m), 43. Harutyunyan, 84. Harutyunyan

Rozhodoval: R. Weiss - 150 divákov

DAC U19: Gutič - Magyar, Kozel, Švihel, Mišenko - Taritaš (65. Nagy), Fronc, László - Holík, Kelemen, Zsidek (53. D. Slíž)

Hodnotenie trénera

Ladislav Szijjártó: „Výsledok bohužiaľ neodzrkadľuje dianie na ihrisku, kde sme začali od úvodu zápasu aktívne. Gól na kopáčkach mal v 28. minúte Kelemen, ktorý za stavu 0:0 nepremenil nájazd na bránku domácich a od toho momentu sa začali diať na ihrisku „nepochopiteľné“ veci. Na konci prvého dejstva sme v priebehu ôsmych minút inkasovali až trikrát a bolo prakticky rozhodnuté. V druhom polčase sme sa pokúsili ešte niečo urobiť s výsledkom, žiaľ strelecky sme sa nedokázali presadiť.“

Predposledný domáci zápas sezóny odohrá DAC U19 budúci utorok, 5. júna o 13.30 h proti prešovskému Tatranu.

Zdroj: fcdac.sk