Nachádzate sa tu

Vyhnite sa zbytočným poplatkom na pošte!

Toto ste už čítali?

Publikované: 2019, marec 5 - 11:50 | Farebné
Za úhradu zálohovej platby za elektrinu poštovou poukážkou zaplatíte pošte najmenej 50 centov za každú mesačnú platbu. To je ročne až 6 €, ktoré platíte pošte úplne zbytočne.
Vyhnite sa zbytočným poplatkom na pošte!

Riešením je bezhotovostná platba

Zbytočným poplatkom za platbu v hotovosti na pošte sa môžete vyhnúť pritom veľmi jednoducho. ZSE odporúča všetkým svojim zákazníkom, aby prešli na platbu bankovým prevodom, alebo na inkaso. Platby bankovým prevodom uskutočňuje väčšina bánk bez akéhokoľvek poplatku pre majiteľov účtu. Zákazník si nastaví vo svojej banke trvalý príkaz podľa výšky preddavkovej platby a nemusí si s platbami za energie už robiť žiadne starosti.

Veľmi podobné výhody získa zákazník aj v prípade, keď sa rozhodne pre inkaso – stačí keď si nastaví limitnú výšku platby vo svojej banke a dá ZSE súhlas s inkasovaním platieb za dodávku energií. Aj v prípade inkasa sú platby vo väčšine bánk bez akéhokoľvek poplatku. Zmena spôsobu platby sa dá pritom urobiť veľmi jednoducho – telefonicky na Zákazníckej linke 0850 111 555, v ktoromkoľvek ZSE Centre, alebo jednoducho online.

Pomôžte svojim starším rodičom v kontrole nad platbami za energie

Zákazníci, ktorí si zriadia online účet na www.zse.sk získajú úplný prehľad a pohodlie. „V rámci online účtu majú zákazníci kompletný prehľad o svojich odberných miestach, službách, platbách a faktúrach, ktoré môžu aj uhradiť priamo cez online účet. Zároveň si môžu zmeniť deň splatnosti a výšku zálohových platieb za energie tak, ako im vyhovuje. Výhodou je aj notifikácia o blížiacom sa termíne splatnosti zálohovej platby,“ hovorí Daniel Klúčovský, produktový manažér pre online služby v ZSE. 

Online účet je riešením aj pre situácie, keď chcete pomôcť svojím starším rodičom udržať si kontrolu a prehľad nad platbami za energie. „Online účet ponúka možnosť spravovať viaceré odberné miesta. Jednoducho si do vášho účtu pridáte ďalšie odberné miesto (napr. odberné miesto svojich rodičov), o ktorom tak získate kompletný prehľad a platby za rodičov môžete uhrádzať bezhotovostne priamo v online účte bez zbytočných poplatkov navyše,“ dopĺňa Daniel Klúčovský zo ZSE.

Viac o online zákazníckej starostlivosti sa dozviete na www.zse.sk.