Nachádzate sa tu

Výluka v ŽST Kvetoslavov

Toto ste už čítali?

Publikované: 2018, október 19 - 15:07 | Farebné
Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú dňa 22. až 26. a 29. októbra 2018 realizovať výlukové práce v železničnej stanici (ŽST) Kvetoslavov.
Výluka v ŽST Kvetoslavov

V rámci tejto výluky sa v ŽST Kvetoslavov zrealizuje oprava železničného priecestia v km 23,713 s jedinečným identifikačným číslom (JIČ) SP2119.

Práce budú pozostávať z demontáže starej priecestnej konštrukcie, vytrhnutia starého koľajového poľa, položenie nového koľajového poľa, oprava geometrickej polohy koľaje, zvárania a asfaltovania. Práce vykonajú ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami, informoval o tom Dávid Bozsaky, špecialista zo ŽSR.

Cestná uzávierka priecestia potrvá nepretržite od 22. októbra od 8.00 hod. do 30. októbra do 8.00 hod. Obchádzka povedie po komunikáciách, ktoré budú označené dočasným dopravným značením cez železničné priecestie v km 22,505 JIČ SP2117.

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Tagy: ŽSR