Webová stránka Mestského ženského hádzanárskeho klubu sa rozbehla v obklopení víťazstiev

Publikované: 18. september 2018 - 11:47
Na majstrovskom zápase 16. septembra v I. lige ženskej hádzanej bol prvý polčas v znamení tuhých bojov, ale druhý polčas náš oddiel sebavedomo viedol, Dunajskostredský mestský klub porazil oddiel zo Šurian v pomere 29:24.

Pred zápasom bolo publikum v mestskej športovej hale  svedkom mimoriadnej udalosti, všetky dievčatá a ženy, členky Mestského športového klubu, sa zoradili na palubovke a predseda klubu, viceprimátor mesta, Horváth Zoltán, pomocou najmenších a tiež spolupracovníka vývojárskej firmy  Epix , Ziriga Pétera, rozbehol samostatnú webovú stránku klubu. Portál nájdete na adrese mskds.sk.

Podľa predsedu v klube, ktorý pred dvoma rokmi postavili na nové piliere, zostáva ten istý cieľ, a to, pokračovať vo svojom rozvoji.

Uviedol, „k naplneniu tohto cieľa sú nevyhnutné materiálne, finančné a personálne predpoklady, samozrejme, je aj nutné, aby  členky klubu s plným nasadením  pracovali, čomu zas dopomôže aj fandenie čoraz väčšieho fanúšikovského zázemia na jednotlivých zápasoch“.

„Dnes štartujeme webovú stránku s tým, že každému želáme príjemne strávený čas na nej, kedy bude môcť popri čítaní o úspechoch dievčat môcť prispieť aj svojou pochvalnou pripomienkou  či kritickým názorom. ” – dodal.

Potom zablahoželal jednej hráčke, Mészáros Réke, ktorá sa vo výbere Slovenska zúčastnila   majstrovstiev sveta a tiež Juhos Kate, ktorá si prvý raz obliekla žlto-modrý dres na oficiálnom zápase.

Pred prvoligovým zápasom boli ešte ďalšie výhry, mladšie žiačky zvíťazili nad Mestským športovým klubom MŠK Vranov nad Topľou 44:16  a staršie žiačky nad svojimi rovesníčkami toho istého klubu z Vranova zas 37:30. Oddiel C vekovej kategórie U12 zas o gól zaostal za Šaľou.