
Všetci sa zabávali, boli pripravené predstavenia, popri detskom ľudovom tanečnom súbore Csallóközi Gyermek Néptáncegyüttes ich rozveselil interaktívny program šaša Laliho, prípadne si mohli pozrieť detské predstavenie v podaní Kuttyomfitty Társulat o veľkom kráľovi Matejovi.
Popri programe mali pre deti pripravené prekvapenia: kreatívny krúžok, maľovanie na tvár, lufibohóc (v preklade šašo s balónmi), mnohí si vyskúšali svoju šikovnosť. V hracom parku mohli smelší strieľať z luku alebo kresliť do piesku, či odfotiť sa na pamiatku a mnohí sa hrali v hracom kútiku.
Celkovo možno povedať, po zlom počasí boli mnohí vyhladovaní na zábavu – takže všetci, ktorí prišli, si užili krásny letný deň detí.
Toto ste už čítali?

Arcibiskup Orosch na púti chorých: Milosrdná láska formuje ľudskejšiu spoločnosť
V nedeľu 5. októbra sa v Katedrále sv. Jána Krstiteľa v...

Primátor rokoval so zástupcami bytových spoločenstiev o čistote mesta
V skorovečerných hodinách 9. októbra 2025 v Makoveczovej...