Back to top

Domáca pôda EXTRA: HC DAC

Publikované: 23. marec 2021 - 23:24
Naša živá diskusná relácia opäť prichádza s extra vydaním, v ktorom sa tentoraz popri futbale budeme rozprávať aj o hádzanej. V štúdiu privítame prezidenta HC DAC Zoltána Horvátha a kapitánku nášho ženského hádzanárskeho družstva Máriu Strakovú.
Domáca pôda EXTRA: HC DAC

Počas reprezentačnej prestávky vo Fortuna lige sa nám naskytá priestor pozrieť sa o čosi ďalej ako len po náš futbalový horizont a spoznať aj „mladšiu sestru“ nášho klubu, hádzanárky HC DAC, ktoré vynikajúco reprezentujú naše mesto a región v česko-slovenskej MOL Lige.

V ďalšom EXTRA vydaní diskusnej relácie Domáca pôda privítame v štúdiu prezidenta HC DAC Zoltána Horvátha a kapitánku nášho ženského hádzanárskeho družstva Máriu Strakovú. Možno o našich hosťoch neviete, ale u oboch je futbal takpovediac „rodinným príslušníkom“, zhovárať sa teda budeme nielen o hádzanej.

Vysielanie môžete tentoraz sledovať netradične už v stredu 24.3.2021 od 18.00 hod naživo na oficiálnom Facebook profile a tiež YouTube kanáli DAC-u.

V rámci živého vysielania môžu otázku naším hosťom položiť aj fanúšikovia. Na YouTube píšte do živého chatu k videu a na FB v komente priamo pod živé vysielanie! Sledujte nás naživo už túto stredu!

Link na YouTube video: https://youtu.be/YJNigWybdzw
Link na Facebook video: https://www.facebook.com/events/197672431738971

dac1904.sk

Toto ste už čítali?

Cookies