Back to top

Pestrá piatková ponuka programov pre potešenie publika

Publikované: 21. september 2023 - 12:58
Dnes sa začal 41. ročník Žitnoostrovského jarmoku s mnohými zaujímavými programami a vynikajúcimi interpretmi na javisku. To všetko možno ale ešte stupňovať! Pozrite si piatkovú programovú ponuku jarmoku!
Pestrá piatková ponuka programov pre potešenie publika

Aj v piatok sa program na pódiu začne o 12:00 predstavením mladých talentov; tentokrát môžete tlieskať šikovným žiakom Základnej školy Zoltána Kodálya v Dunajskej Strede.

Od 13:00 svojich verných fanúšikov poteší obľúbené spevácke duo Zsuzsa Dóka a László Szabó Bősi a od 14:00 pozve do tanca rodiny s malými deťmi Simona Ambrus Lelkes vo svojom interaktívnom programe.

O 15:00 vystúpi kapela Apák a od 16:00 zaznejú nesmrteľné operné melódie v podaní Opera Trio. Od 17:00 sa na javisko vracia Flash is Back a o 18:00 príde na rad veľkolepá show skupiny Republic. Od 19:30 svojím vystúpením očarí publikum Tanečné štúdio R3D ONE. Od 20:30 bude svojimi piesňami opäť lámať ženské srdcia formácia TNT a od 22.30 všetkých nekompromisne roztancuje Miklós Fenyő.

Dlhý jarmočný piatok ukončí koncert formácie – obľúbenej predovšetkým u mladšej generácie Phoenix RT so začiatkom o polnoci.

 


Programy jarmoku nájdete aj TU a všetky ostatné novinky a informácie o 41. Žitnoostrovského jarmoku si môžete prečítať TU.

Na jarmok sa dostanete mestským turistickým vláčikom zadarmo, ktorého cestovný poriadok nájdete TU!

Toto ste už čítali?

Cookies