Nachádzate sa tu

Žitnoostrovský jarmok

"Epidémia obrátila všetko naruby"

29.04.2020

V súvislosti s nákazou koronavírusu sme zažívali a zažívame mimoriadne dni. Ako na situáciu reagovalo mesto, aké opatrenia sa prijali, s čím môžu dunajskostredčania počítať v blízkej budúcnosti. Na to sme sa pýtali primátora Dr. Zoltána Hájosa.

Žitnoostrovský jarmok sa tento rok neuskutoční

28.04.2020

Dunajskostredský hlásnik, ktorý vyjde v stredu, prináša dlhší verejnoprospešný materiál z pera primátora Zoltána Hájosa, ktorý sa okrem iného vyjadruje k doteraz prijatým opatreniam mesta v súvislosti s koronavírusom, resp. k tomu, s čím môžu obyvatelia...

Čakali sme celý rok – tu je program jarmoku

13.09.2019

Aj toho roku sprevádza Žitnoostrovský jarmok veľký záujem. Najväčší kultúrny a gastronomický festival chystá bohatý program – uvádzame niektoré lákadlá. Popri Karthago a Margaret Island čaká v sobotu návštevníkov prekvapenie – ikona maďarskej hudby Ákos.

Dobrovoľnícky program na Žitnoostrovskom jarmoku

21.09.2018

S podporou mestskej samosprávy vznikol v rámci Žitnoostrovského jarmoku dobrovoľnícky program, ktorého cieľom je upriamiť pozornosť na dôležitosť separovania odpadu, na možnosti , ktoré mesto poskytuje a na dialóg o možnostiach znížiť množstvo odpadu a...

Od štvrtka jarmok!

19.09.2018

Podľa predpovedí sa otvorenie jarmoku bude vo štvrtok dopoludnia o 11. hodine konať v nádhernom slnečnom počasí. Oplatí sa už hneď prvý deň prísť.

V piatok WellHello!

19.09.2018

Na Žitnoostrovskom jarmoku aj v piatok čaká na návštevníkov pestrý program - tu uvádzame kompletnú (a samozrejme bezplatnú) ponuku programov!

Detský ostrov na Žitnoostrovskom jarmoku

14.09.2018

Počas Žitnoostrovského jarmoku budú mať aj deti množstvo príležitostí na zábavu – oplatí sa im každý deň prísť na jarmočný Detský ostrov a jeho programy. Detský ostrov bude zdarma, nachádza sa na parkovisku MOL Arény.

Stránky