Back to top

Veľké sobotňajšie finále 40. Žitnoostrovského jarmoku!

Publikované: 23. september 2022 - 18:51
Na Žitnoostrovský jarmok sa určite oplatí zavítať aj v jeho posledný deň! Milovníci športu môžu žasnúť nad produkciou silných mužov, pozrieť si prezentáciu Gabi Jumping a Premium Pilates Studio and Joga, milovníci hudby si môžu vypočuť nehynúce šlágre Szabolcsa Fényesa v podaní Kataríny Kollár, Tünde Kevickej a Rudolfa Érseka, zaspievať si rockové hity s Jankou Kosár Józsa a Szabolcsom Kosárom, vypiť si dvojitú whisky s ľadom na Charlieho koncerte, zarapovať si s Follow the Flow, zatancovať si rockabilly s CandyMen Duo a absolvovať grandiózne zakončenie jarmočného programu s Bagossy Brothers Company. Nasleduje naša sobotňajšia ponuka.
Veľké sobotňajšie finále 40. Žitnoostrovského jarmoku!

Ak vás na jarmok vábi nielen bohatá ponuka tovaru, gastronomických stánkov a kolotočov, ale chcete si vychutnať aj zábavný a kultúrny program, v sobotu 24. septembra si prídete na svoje.

Od jednej hodiny popoludní si pred Fit Clubom DS, vedľa MOL Arény zmerajú medzi sebou sily strongmani. V tom istom čase vám na pódiu bude spievať nádherné melódie Szabolcsa Fényesa trio Kataríny Kollár, Tünde Kevickej a Rudolfa Érseka.

Od 14:00 okoloidúci istotne dostanú chuť zaskákať si vďaka produkcii Gabi JumpingPremium Pilates Studio and Joga. Od 14:30 sa opäť dostane do centra pozornosti hudba. Najprv divákov oslnia rockovými skladbami Janka Kosár Józsa a Szabolcs Kosár, potom od 16:00 vystúpi na pódiu maďarská hudobná legenda Charlie.

O 19:00 nasleduje hip-hop a rap v podaní Follow the Flow a od 21:00 môžete surfovať na vlnách rockabilly s CandyMen Duo.

Záverečný koncert 40. ročníka Žitnoostrovského jarmoku zahrá megaúspešná folkrocková skupina Bagossy Brothers Company.

Spomedzi toľkých programov si určite každý záujemca nájde to, vďaka čomu jeho srdce zaplesá.

Nenechajte si ujsť záverečný deň jubilejného Žitnoostrovského jarmoku!


Nezabudnite, že na ulici Istvána Gyurcsóa vedľa Trhoviska platia dopravné obmedzenia a je dobré vedieť, ako sa vyhnúť problémom s parkovaním a kde je zákaz parkovania. Ako alternatívu k doprave na jarmok dávame do vašej pozornosti mestský vláčik, ktorý vás na miesto podujatia privezie zadarmo (tu je jeho cestovný poriadok)!

Ďalšie zaujímavosti – kliknite na odkazy:

-rovin-

Cookies