Nachádzate sa tu

Vidékfejlesztési Szakközépiskola és Sportgimnázium

Stretnutie s deťmi s postihnutím

08.12.2017

Žiaci dunajskostredskej SOŠ rozvoja vidieka a Športového gymnázia udržujú dobré vzťahy s miestnou organizáciou Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím. Zvyknú spolu organizovať klubové popoludnia, každoročne ich pozývajú pri príležitosti svetového...

Stovežatá

04.07.2017

Koncom júna bola II. CR/B Strednej odbornej školy rozvoja vidieka na dvojdňovej návšteve Prahy, ktorá sa ľudovo nazýva „stovežatá“.

Bronz na krajských majstrovstvách

02.03.2017

Posledný februárový deň sa v Trnavskej športovej hale odohrali posledné zápasy krajskej súťaže stredoškolákov vo futsale. Náš okres reprezentoval majster okresu, Stredná odborná škola rozvoja vidieka.

V parkúre medzi najlepšími

17.01.2017

Múcska Gergő, čoskoro už absolvent odboru chovateľstva koní dunajskostredskej Strednej odbornej školy rozvoja vidieka, dosiahol v roku 2016 svoj najväčší športový úspech. Svoju účasť na vlaňajšom najväčšom evente fanúšikov koní, na Jumping Verona, korunoval...

Siedmykrát o Pohár riaditeľa

09.12.2016

Dnes predpoludním sa v Mestskej športovej hale uskutočnil už siedmykrát usporiadaný futsalový turnaj o Pohár riaditeľa Strednej odbornej školy rozvoja vidieka a Športového gymnázia.

Hádzanársky úspech v zahraničí

10.03.2016

3. marca usporiadali v maďarskom meste Pápa Batthyányho Pohár v hádzanej, ktorého sa zúčastnili dievčenské tímy stredných škôl z Pápy a tím zložený športovkyňami zo Športového gymnázia a Strednej odbornej školy rozvoja vidieka z Dunajskej Stredy.

Súťaž mladých ekofarmárov

29.02.2016

Študenti Strednej odbornej školy rozvoja vidieka odboru agropodnikateľsta sa 17. a 18. februára zúčastnili na XVII. ročníku školského kola súťaže mladý ekofarmár.