Nachádzate sa tu

Gastro

Recept na dokonalé talianske tiramisu

23.07.2019

Tiramisu je vynikajúci taliansky dezert, pri jeho príprave nebudete musieť zapínať rúru. Tradičný tretí chod talianskeho menu stojí na pevných piškótových základoch. Tiramisu znamená v preklade,, zdvihni ma,,.A svojmu menu určite patrí. Káva, cukor aj...

Galettes (galetky) s ricottou a cuketou

21.03.2019

Chcete vyskúšať niečo nové? Upečte si Galettes s ricottou a cuketou. Galetky sú vlastne francúzske koláče z tenkého maslového cesta, ktoré sa dajú plniť na slano aj na sladko.

Kurací kebab v pita placke

09.01.2019

Keď zavonia niekde na ulici zo stánku kebab v pita placke, tak je to vždy veľké lákadlo. Tak prečo ho neskúsiť urobiť doma? A ide to úplne jednoducho v rúre.

Vianoce bez tráviacich ťažkostí a kíl navyše

19.12.2018

Vianočné sviatky sú nielen plné lásky a pohody, ale prinášajú aj mnohé úskalia. Veľké množstvo jedla či rôzne sladké maškrty, ktorým je ťažké odolať. Ako zabrániť naberaniu kíl počas sviatkov?

Tradičný vianočný makový a orechový závin

19.12.2018

Spomínate si ešte na sviatky u starých rodičov, kde sa stoly prehýbali domácimi dobrotami? Nie takými, ako vypekáme dnes, ale tými starými, dobrými, tradičnými receptami, kde nemohla chýbať kopa maku a orechov a ešte nejaké tie jabĺčka navyše. Pripravte si...

Extra čokoládové palacinky

09.10.2018

Užite si čokoládový víkend. Recept na najčokoládovejšie palacinky si môžu dopriať nielen zadaní ale aj tí single.

Stránky