Nachádzate sa tu

Gastro

Kurací kebab v pita placke

09.01.2019

Keď zavonia niekde na ulici zo stánku kebab v pita placke, tak je to vždy veľké lákadlo. Tak prečo ho neskúsiť urobiť doma? A ide to úplne jednoducho v rúre.

Vianoce bez tráviacich ťažkostí a kíl navyše

19.12.2018

Vianočné sviatky sú nielen plné lásky a pohody, ale prinášajú aj mnohé úskalia. Veľké množstvo jedla či rôzne sladké maškrty, ktorým je ťažké odolať. Ako zabrániť naberaniu kíl počas sviatkov?

Tradičný vianočný makový a orechový závin

19.12.2018

Spomínate si ešte na sviatky u starých rodičov, kde sa stoly prehýbali domácimi dobrotami? Nie takými, ako vypekáme dnes, ale tými starými, dobrými, tradičnými receptami, kde nemohla chýbať kopa maku a orechov a ešte nejaké tie jabĺčka navyše. Pripravte si...

Extra čokoládové palacinky

09.10.2018

Užite si čokoládový víkend. Recept na najčokoládovejšie palacinky si môžu dopriať nielen zadaní ale aj tí single.

Kurča s olivami a paradajkami

15.05.2018

Kuracie mäso je nielen zdravé a výživné, ale má i jednu veľkú výhodu – dá sa pripraviť na množstvo rôznych spôsobov.

Originálne a zdravé pôstne jedlá

30.03.2018

V pôstnom období je ten pravý čas na prečistenie organizmu po zime a vyskúšanie jednoduchých jedál, ktoré sú chutné a prospejú aj vášmu zdraviu. Obohaťte teda svoju kuchyňu o nové recepty.

Empanadas s typickou plnkou z argentínskej Mendozy

07.03.2018

Empanadas sú plnené taštičky a sú typickým jedlom pre Španielsko, Portugalsko a celú Južnú Ameriku. Každá krajina má svoju typickú náplň, ale touto lahôdkou plnenou mletým hovädzím mäsom doma určite zabodujete!

Bravčové karé PORCHETTA

01.03.2018

Bravčové mäso síce nepatrí medzi najzdravšie druhy potravín, avšak z času na čas určite príde na chuť aj ono. Jeho najdiétnejšími časťami sú rozhodne panenka a karé. Z nich sa dajú pripraviť veľmi rýchlo a ľahko chuťovo skutočne delikátne a pritom...

5 receptov na narodeninovú žúrku, ak má dieťa alergiu

01.02.2018

Organizujete narodeninovú žúrku a medzi pozvanými je aj dieťa s alergiou? Aké jedlá možno pripraviť? Aj toto je skvelá príležitosť, aby sme deťom pripravili nielen chutné, ale aj zdravé pochúťky. Ingrediencie sú súčasne bezgluténové a bezlaktózové.

Stránky